KONST / Litografier / Färglitografi 13016033
nr 1301 6033
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 122/250, tryckt signatur. Ej . Motivet: 44x37 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:28:54
19/1 20:03:22